Kalkulator ubezpieczenia samochodu.

Kalkulator OCWraz z pojawieniem sie ubezpieczeń online wielu ubezpieczycieli umieściło na swoich stronach narzędzie jakim jest kalkulator ubezpieczenia samochodu OC AC. Narzędzie to umożliwia samodzielne i szybkie obliczenie składki za ubezpieczenie pojazdu bez wychodzenia z domu, następnie zakup polisy online.

Przed przystąpieniem do wylicznenia składki warto przygotować sobie dowód osobisty, prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny samochodu. Podawane przez nas informacje muszą być rzetelne, gdyż pomyłki mogą spowodować wyliczenie niewłaściwej ceny oraz problemy z uzyskaniem odszkodowania. Jeśli towarzystwo nie oferuje kalkulatora lub mamy problemy z wyliczniem składki możemy skorzystać z formularza kontaktowego. Po wysłaniu formularza konsultant oddzwoni i przedstawi ofertę.

Kalkulator ubezpieczenia samochodu:

Multikalkulatory OC.

Czasem w internecie możemy spotkać się z ofertą tzw. miltikalkulatorów. Są to kalkulatory OC, które starają się porównywać ceny polis różnych firm. Podają one orientacyjne koszty ubezpieczenia. Po wyborze towarzystwa ubezpieczeniowego kalkulatory te kierują do formularza kontaktowego lub kalkulatora wybranej firmy ubezpieczeniowej, gdzie znów podajemy wszystkie informacje i wyliczamy składkę, która może się różnić od tej wyliczonej w multikalkulatorze. Dlatego najlepiej od razu skorzystać z formularza kontaktowego lub kalkulatora towarzystwa, którego cenę polisy chcemy poznać.

Kalkuluj cenę OC co rok.

Ubezpieczenie obowiązkowe samochodu kupujemy na okres roku. W tym czasie sytuacja cenowa na rynku ubezpieczeń może się zmienić. Warto więc sprawdzić ceny w innych towarzystwach, zanim polisa OC przedłuży się automatycznie. W tym celu używamy formularzy kontaktowych towarzystw lub wspomnianych kalkulatorów. Na uwagę zasługuje tutaj kalkulator OC AC mBanku, ponieważ otrzymujemy porównanie cen ubezpieczeń kilku towarzystw współpracujacych z mBankiem. Łatwy w obsłudze kalkulator OC AC oferuje również Link4.

Użyj kalkulatorów ubezpieczycieli przedstawionych poniżej, aby w ciągu kilku minut poznać i porównać koszty ubezpieczenia auta.